Náš tím

Lekári a podrobnosti

Laserové a dermatokozmetické centrum

Starostlivosť o pacienta je tým čím vyniká Life Med Clinic. Navštívte jednu z našich dvoch kliník a môžete očakávať, že dostanete starostlivosť na tej najvyššej úrovni. Odborní lekári a starostliví pracovníci kliniky vám poskytnú mimoriadny zážitok v oblasti zdravotnej starostlivosti.

Plastická chirurgia

MUDr. Peter Bukovčan, PhD. – dlhoročné skúsenosti v oblasti plastickej chirurgii, zameriava sa na odstraňovanie znamienok a iných kožných útvarov, korekciu odstávajúcich uší, operácie horných viečok.

MUDr. Ján Bumbera– viacročné skúsenosti v oblasti plastickej chirurgii, zameriava sa na odstraňovanie znamienok a iných kožných útvarov, korekciu odstávajúcich uší, operácie viečok, zväčšenie, zmenšenie a úpravu pŕs, liposukciu a iné.

MUDr. Richard Laktiš – viac ročné skúsenosti v obľasti chirurgie.

Dermatológia

MUDr. Denisa Dostálová– viacročné skúsenosti v oblasti aj estetickej dermatológie, venuje sa ošetrovaniu pleti laserom E-Max, aplikácii kyseliny hyalurónovej do vrások, zväčšenie pier, aplikácia botulotoxínu, mezoterapie, peelingu a iné.

 

Cievna chirurgia

MUDr. Andrej Smola, MPH– cievny chirurg s viacročnou praxou, venuje sa sklerotizácií-  odstráneniu cievnych metličiek na nohách, laserovým odstránením kŕčových žíl (v lokálnej anestéze).

 

Sestra

Bc. Lucia Nagyová

PhDr. Jarmila Orsághová. PhD.

 

Manažér spoločnosti

Dušan Krcho

PRACUJEME AJ V EUROCLINIC-TRNAVA

Tamaškovičova 17, 917 01 Trnava, +421 908 727 763, euroclinic@euroclinic.sk, www.euroclinic.sk